Kartal Arçelik Servis Noktası ile Garantili Hizmet


Arçelik teknik servis ailesi gelişen çağa ve teknolojiye ayak uydurarak daha fazla müşteriye ulaşmaya ve daha üst seviyede servis hizmetleri sunmaya çaba gösteriyoruz. Arçelik markasına güvenen ve bu markadan hizmet alan müşterilerimizin beklentilerini daima yukarılarda tutuyoruz. Bu markanın verdiği sorumluluğun bilincinde hareket ediyor ve ayrıcalıklı fırsatlarımız sayesinde sizleri memnun etmeye özen gösteriyoruz… Devamlı olarak bu sektörde zirvede olmayı başaran ve zirvede kalmayı hedefleyen firmamız, sürekli olarak gelişim gösteriyor ve her anlamda kendini geliştiriyor. Yenilikleri takip etmeye devam ediyoruz ve bu sektör için farklı olanı sizlere sunuyoruz.

Kaliteyi Arçelik Kartal Yetkili Servis ile Yaşayın!

Sizler için oluşturduğumuz platformu ziyaret ederek firmamız hakkında detaylı bilgiler elde edebilir ya da dilerseniz 7 gün 24 saat ayakta olan çağrı merkezi ekiplerimizi arayabilirsiniz. Kullandığınız ürün hakkında sorularınızı cevapsız bırakmamaya çalışıyoruz. Atölyelerimizde incelenen ürünlere anında çözüm önerisi üretiyor ve kısa zamanda ürünü sizlere teslim etmeyi hedefliyoruz. Bizlere bıraktığınız arıza bildirimlerini hızlı bir şekilde inceliyor ve adresinize en yakın gezici ekiplerimizi yönlendiriyoruz.

Eksiksiz donatılan gezici araçlarımız ve tam donanımlı teknik ekibimiz sayesinde sizlere olağanüstü servis hizmeti sunuyoruz. Arçelik marka ürünlerinizin herhangi bir sorununda sizlere bir telefon ya da bir tık kadar yakınız. Bizleri arayıp gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Servis aşamasında sorun hakkında detaylı bilgilendirmeler ve sorunun neden kaynaklandığı da sizlere anlatılıyor. Arızanın tekrar meydana gelmemesi adına bilgilendirmeler yapılıyor. Olası parça değişim hizmetlerinde belge ile birlikte 1 yıl garanti de siz değerli müşterilerimize hediyemizdir. Çalıştığımız ekibe fazlasıyla güveniyoruz. Eğitim konusunda toplantı ve seminerlerimizi aksatmıyoruz. Arçelik teknik servis ailesi olarak sizler de bu ekibin bir parçasısınız. Geniş ailemizle gurur duyuyor ve ve bu tabloyu işlerimize yansıtıyoruz.

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu, kahveyi çok seven biriyim. Gündemi takip ederek sizleri en doğru bilgiye kaynaklarıyla ulaştırıyorum. Bilgiaktif kurucu ve editörüyüm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top