Kerç Köprüsü dönüm noktası

Dikkat! bu haber “Diriliş Postası” ajansından çekilerek otomatik olarak bilgiaktif.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
BilgiAktif gazete veya bir ajans değildir!

Ceyhun Aşirov / Özel Haber – KIRIM’la Rusya arasındaki tek bağlantı olan Kerç Köprüsü’nde Cumartesi günü yaşanan patlama dünyanın gündemine oturdu. Bir kamyonda yaşanan patlama ile kamyonun yakınında yakıt taşıyan trenin vagonlarında yangın çıktı. Köprü dün ulaşıma yeniden açılırken bir bölümünün kullanılamaz hale geldiği bildirildi.
İSTİHBARAT ZAFİYETİ Mİ VAR?
Yerel kaynaklar, patlamanın meydana geldiği kamyonun patlayıcı yüklü olduğunu öne sürdü. Saldırı, Rusya’da bir iç sorgulama yaşanmasına da sebep oldu. Savaşın gidişatının sorgulandığı ülkede, oldukça iyi korunan ve stratejik açıdan önemli olan köprünün saldırıya uğraması okları, Rus istihbaratı FSB’ye çevirdi.
CEPHEDE İŞLER ZORLAŞACAK
Ukrayna’nın özellikle karşı saldırı ……

Devamını okumak için: https://www.dirilispostasi.com/haber/12346053/kerc-koprusu-donum-noktasi

Kaynak :
https://www.dirilispostasi.com/haber/12346053/kerc-koprusu-donum-noktasi

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu, kahveyi çok seven biriyim. Gündemi takip ederek sizleri en doğru bilgiye kaynaklarıyla ulaştırıyorum. Bilgiaktif kurucu ve editörüyüm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top