Kiev'i bombalayan İHA'lar İran'dan mı geliyor?

Dikkat! bu haber “Gazete Duvar” ajansından çekilerek otomatik olarak bilgiaktif.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
BilgiAktif gazete veya bir ajans değildir!

DUVAR – Rusya Kiev’i bombalamaya devam ediyor. Kiev’e kamikaze insansız hava araçlarıyla (İHA) saldırı düzenlendiği duyuruldu. Ukrayna Cumhurbaşkanlığı Ofisi Başkanı Andriy Yermak silahları İran’ın verdiğini ileri sürüyor ancak İran iddiaları reddediyor. İran’a yeni yaptırımlar gündeme gelir mi?

Astana’da yapılan Erdoğan – Putin görüşmesinden gaz tedarikinde Türkiye’yi AB için en güvenilir güzergah ve gaz merkezi yapma niyeti çıktı. Türkiye’nin sıcak baktığı projeye Avrupa’dan tepki geldi. Avrupa Rusya’ya olan gaz bağımlılığını azaltmaya çalışırken, böylesi bir projenin Türkiye’ye getirisi ne olur?

Belarus Cumhurbaşkanı Lukaşenko, sınırda gerilimin artması iddiasıyla ülkede “yüksek terör tehdidi durumuna” geçildiğini açıkladı. Belarus, Ukrayna ile sıcak bir çatışmaya girer mi?

OPEC, Kasım 2022’den itibaren geçerli olmak koşuluyla günlük petrol üretiminin 2 milyon varil azaltılacağını duyuruldu. OPEC kararı siyasi mi?

Doç. Dr. Hakan Güneş Beynelmilel’de değerlendiriyor. Program saat 17.30’da Gazete Duvar’ın YouTube kanalından canlı yayınlanacak. (HABER MERKEZİ)

Kaynak :
https://www.gazeteduvar.com.tr/kievi-bombalayan-ihalar-irandan-mi-geliyor-video-1585349

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu, kahveyi çok seven biriyim. Gündemi takip ederek sizleri en doğru bilgiye kaynaklarıyla ulaştırıyorum. Bilgiaktif kurucu ve editörüyüm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top