Mutfak döşemelerinin altında buldular! Altın fışkırdı…

Dikkat! bu haber “Diriliş Postası” ajansından çekilerek otomatik olarak bilgiaktif.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
BilgiAktif gazete veya bir ajans değildir!

Daha önce “Ellerby” adını hiç duymamış olabilirsiniz. Çünkü burası, Kuzey Yorkshire’da bulunan küçük bir kasaba. 2001’deki Birleşik Krallık sayımında nüfusunun 30 olduğu bildirilmiş, 2011’de ise bu sayı ancak 100’e yaklaşabilmiş. Bir avuç insanın yaşadığı bu sakin kasaba, bugünlerde dünyanın dört bir yanında manşetleri süslemeye başladı. Bunun sebebi ise, kasabada yaşayan şanslı bir çift.
ESKİ DÖŞEMELERİN ALTINDAN KAP ÇIKTI
Takvim yaprakları 2019 yılının Temmuz ayını gösteriyordu. İngiltere’nin kuzeyinde bulunan sakin kasabada yaşayan ve ismi açıklanmayan bir çift, eskiyen mutfaklarını yenileme kararı aldı. Döşemelerini yenilemek için söken çift, beton ve tahtaların altına oyulmuş, tuzla kaplı bir toprak kap ……

Devamını okumak için: https://www.dirilispostasi.com/haber/12351510/mutfak-dosemelerinin-altinda-buldular-altin-fiskirdi

Kaynak :
https://www.dirilispostasi.com/haber/12351510/mutfak-dosemelerinin-altinda-buldular-altin-fiskirdi

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu, kahveyi çok seven biriyim. Gündemi takip ederek sizleri en doğru bilgiye kaynaklarıyla ulaştırıyorum. Bilgiaktif kurucu ve editörüyüm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top