Online Araştırma Şirketi DORinsight, İletişim Ajansını Seçti

Türkiye’nin önde gelen yatırım gruplarından Hitay Holding bünyesinde, 2010 yılında kurulan DORinsight, 1.2 milyonun üzerinde kayıtlı üyesiyle Türkiye’nin en büyük izinli veritabanına sahip online pazar araştırma şirketi unvanına sahip. Online araştırmanın gücüyle çağın gerekliliklerine göre, araştırmalarında hızlı sonuçlar alan DORinsight, değişen tüketici davranışlarına yönelik yeni bakış açıları kazandırılması için öneriler de geliştiriyor ve sunuyor.

Dünya Araştırmacılar Birliği (ESOMAR) ve Türkiye Araştırmacılar Birliği (TÜAD) üyesi olan DORinsight, tüm çalışmalarını söz konusu birliklerin kalite standartlarına, etik düzenlemelerine ve bilimsel metotlarına uygun olarak yürütüyor.

“Etkin bir süreç yönetimi ve kısa zamanda sonuç odaklı veriler elde edilmesi” vizyonuyla hareket eden DORinsight’ın iletişim çalışmalarını, PİAR İletişim yürütecek.

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu, kahveyi çok seven biriyim. Gündemi takip ederek sizleri en doğru bilgiye kaynaklarıyla ulaştırıyorum. Bilgiaktif kurucu ve editörüyüm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top