Putin'in 70. doğum günü Çeçenistan'da coşkuyla kutlandı! Putin'e bir kamyon dolusu hediye verildi!

Dikkat! bu haber “SuperHaber” ajansından çekilerek otomatik olarak bilgiaktif.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
BilgiAktif gazete veya bir ajans değildir!

Rusya Lideri Vladimir Putin’in doğum gününde oluşan kalabalık ABD’li teknoloji şirketi Maxar tarafından paylaşıldı.Onlarca askeri araç ve binlerce askerin toplandığı toplamda 20 bin civarında güvenlik gücünün hazır bulunduğu törende “Güçlü Başkan, güçlü Rusya” pankartları asıldı.
Ayrıca Rusya Lideri Putin yanlısı Çeçen lider Ramazan Kadirov Putin’e ve Rusya’ya  ağlık ve ulusal güvenlik dileğinde bulundu ve doğum gününü şu şekilde kutladı: “Rusya Federasyonu’nun halkları başkanımızın etrafında birlik oldu”
Çeçen lider Ramazan Kadirov’a plaket verildi
Çeçen lider Ramazan Kadirov’a Ukrayna savaşında Rusya’nın yanında durarak, yaptığı askeri destek nedeniyle plaket verildi. Daha sonra iki lider otomobil yarışı izledi.

Devamını okumak için: https://www.superhaber.tv/putinin-70-dogum-gunu-cecenistanda-coskuyla-kutlandi-putine-bir-kamyon-dolusu-hediye-verildi-galeri-420314

Kaynak :
https://www.superhaber.tv/putinin-70-dogum-gunu-cecenistanda-coskuyla-kutlandi-putine-bir-kamyon-dolusu-hediye-verildi-galeri-420314

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu, kahveyi çok seven biriyim. Gündemi takip ederek sizleri en doğru bilgiye kaynaklarıyla ulaştırıyorum. Bilgiaktif kurucu ve editörüyüm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top