Rusya, Türkiye’de doğalgaz merkezi kurabilir mi?

Dikkat! bu haber “Gazete Duvar” ajansından çekilerek otomatik olarak bilgiaktif.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
BilgiAktif gazete veya bir ajans değildir!

DUVAR – Kazakistan’ın başkenti Astana’da, Asya’da İşbirliği ve Güven Artırıcı Önlemler Konferansı başladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Rusya lideri Putin’in bir araya geldiği zirvede, hangi gündemler ele alındı?

Suudi Arabistan’ın lider rol oynadığı Petrol İhraç Eden Ülkeler Örgütü (OPEC) ve OPEC dışı üretici ülkelerden oluşan OPEC+ grubunun ham petrol üretimini kısma kararı aldı. Petrol üretiminin düşürülmesi kararı Amerikan-Suud ilişkilerinde nasıl yankı bulacak?

Kadir Has Üniversitesi Öğretim Görevlisi Soli Özel, Dördüncü Boyut’ta yanıtlıyor. Program saat 17.00’de Gazete Duvar’ın YouTube kanalından canlı yayınlanacak. (HABER MERKEZİ)

Kaynak :
https://www.gazeteduvar.com.tr/rusya-turkiyede-dogalgaz-merkezi-kurabilir-mi-video-1584734

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu, kahveyi çok seven biriyim. Gündemi takip ederek sizleri en doğru bilgiye kaynaklarıyla ulaştırıyorum. Bilgiaktif kurucu ve editörüyüm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top