Savaş uçağı yerleşim bölgesine çakılmıştı: Ölü sayısı 15'e yükseldi

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak bilgiaktif.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
BilgiAktif gazete veya bir ajans değildir!

Dün Rusya Silahlı Kuvvetleri’ne bağlı Güney Askeri Bölgesi askeri havaalanından kalkan Su-34 tipi savaş uçağı kalkıştan kısa bir süre sonra arızalanmış, pilot motorundan alevler çıkan uçağı fırlatma koltuğu ile terk etmişti.
Uçak ise, kentin merkezinde bulunan 9 katlı bir apartmanın duvarına çarpmış ve binada yangın çıkmıştı.
Kazanın meydana geldiği Krasnodar valiliği, uçak kazasında ölenlerin sayısının 15’e yükseldiği açıklandı.
Öte yandan, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin kazadan zarar gören ailelere destek verilmesi yönünde talimat vermiş, Krasnodar Savcılığı da olayla ilgili soruşturma başlatmıştı….

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12401362/savas-ucagi-yerlesim-bolgesine-cakilmisti-olu-sayisi-15e-yukseldi

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12401362/savas-ucagi-yerlesim-bolgesine-cakilmisti-olu-sayisi-15e-yukseldi

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu, kahveyi çok seven biriyim. Gündemi takip ederek sizleri en doğru bilgiye kaynaklarıyla ulaştırıyorum. Bilgiaktif kurucu ve editörüyüm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top