Siyonist İsrailli teröristler biri çocuk, iki Filistinli'yi öldürdü

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak bilgiaktif.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
BilgiAktif gazete veya bir ajans değildir!

Siyonist İsrail güçleri işgal altındaki Batı Şeria’da biri çocuk, 2 Filistinli’yi şehit etti.
Filistin haber ajansı WAFA’nın aktardığı bilgiler göre, Ramallah’ın kuzeyindeki el-Mezraatül Garbiyye köyünde fanatik Yahudi yerleşimcilerle bölge sakini Filistinliler arasında şiddet olayları yaşandı.
Siyonsit İsrailli teröristlerin sebep olduğu şiddet olayında Mehdi Ledadive adlı Filistinli genç öldürüldü.
Sosyal medyaya yayılan ve tepki çeken görüntülerde, Siyonist İsrail güçleri, sedye üzerinde yaralı haldeki Ledadive’yi hastaneye kaldırmak isteyen sağlık görevlileri ve Filistinli sivillere müdahale ettiği ve onları engellediği görüldü.
Öte yandan Filistin Sağlık Bakanlığı’ndan yapılan açıklamada, Batı Şeria’nın kuzeyindeki Kalkilya kentinde Ayrım (Utanç) Duvarı yakınında, 14 yaşındaki Filistinli Adil İbrahim Davud’un İsrail askerlerinin açtığı ateş sonucu yaralandığı kaydedildi.
Başından gerçek mermiyle yaralanan Filistinli çocuğun ……

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12338313/siyonist-israilli-teroristler-biri-cocuk-iki-filistinliyi-oldurdu

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12338313/siyonist-israilli-teroristler-biri-cocuk-iki-filistinliyi-oldurdu

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu, kahveyi çok seven biriyim. Gündemi takip ederek sizleri en doğru bilgiye kaynaklarıyla ulaştırıyorum. Bilgiaktif kurucu ve editörüyüm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top