Türk DJ Koray Alpergin'in Londra'da ormanlık alanda cansız bedeni bulundu

Dikkat! bu haber “Haber Türk” ajansından çekilerek otomatik olarak bilgiaktif.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
BilgiAktif gazete veya bir ajans değildir!

İngiltere’nin başkenti Londra’nın ünlü DJ’lerinden ve yıllardır radyoculuk yapan Koray Alpergin’ın Essex’te bir ormanlık alanda cansız bedeni bulundu. Otopsi sonucuna göre, Alpergin hem kafasından vuruldu hem de bedeni yakıldı.
Ailesi ve arkadaşları birkaç gündür 43 yaşındaki Alpergin’den haber alamıyordu, Alpergin’in olaydan iki gün önce İstanbul’dan gelen kız arkadaşıyla kaçırıldığı iddia edilmişti. Diğer yandan yetkililer, kız arkadaşı olduğu bildirilen kadının bulunduğu ve zarar görmediğini aktardı.Essex’te ormanlık alanda cansız bedeni bulunan Alpergin’in cinayetini araştıran polisler, cinayetle ilgili olarak dört bir kişiden şüphelendiklerini açıkladı. Şüphelilerden 3’ü tutuklandı, bir kişi ise halen aranıyor.Soruşturmaya ilgilenen Başmüfettiş Kate Kieran, “Soruşturmamız hala çok erken bir aşamada olsa da, Koray’ı kaçıranların muhtemelen kendisini tanıdığını ve bunun rastgele bir saldırı olmadığını düşünüyoruz. Buradaki olay zincirini anlamak ve sorumluları adalete teslim etmek için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.” dedi.
*Haberin görselleri Koray Alpergin’in Instagram hesabından alınmıştır.

Kaynak :
https://www.haberturk.com/turk-dj-londra-da-olduruldu-koray-alpergin-in-ormanlik-alanda-cansiz-bedeni-bulundu-3530645

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu, kahveyi çok seven biriyim. Gündemi takip ederek sizleri en doğru bilgiye kaynaklarıyla ulaştırıyorum. Bilgiaktif kurucu ve editörüyüm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top