Ukrayna'nın başkenti Kiev'de büyük patlamalar!

Dikkat! bu haber “Diriliş Postası” ajansından çekilerek otomatik olarak bilgiaktif.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
BilgiAktif gazete veya bir ajans değildir!

Ukrayna’nın başkenti Kiev’de hava saldırısı alarmı verilmesinden kısa süre sonra bir çok bölgede şiddetli patlamalar meydana geldiği bildirildi.
Kiev Belediye Başkanı Vitaliy Klitschko, sosyal medya paylaşımında kentin Shevchenko bölgesinde bir patlama olduğunu belirterek, “Tüm acil hizmetler yolda. Ayrıntılar daha sonra.” ifadesini kullandı.
Ukraynalı yetkililer, şehrin İran üretimi kamikaze insansız hava araçlarıyla vurulduğunu söyledi. İran kamikaze droneları, yaz mevsimi sonundan itibaren Rusya tarafından Ukrayna’da kullanılmaya başlanmıştı….

Devamını okumak için: https://www.dirilispostasi.com/haber/12390771/ukraynanin-baskenti-kievde-buyuk-patlamalar

Kaynak :
https://www.dirilispostasi.com/haber/12390771/ukraynanin-baskenti-kievde-buyuk-patlamalar

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu, kahveyi çok seven biriyim. Gündemi takip ederek sizleri en doğru bilgiye kaynaklarıyla ulaştırıyorum. Bilgiaktif kurucu ve editörüyüm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top