‘Zaman yolcusuyum, 2671’den geldim’ dedi, uyardı: Kasım’da 5 olay tarihi değiştirecek!’

Dikkat! bu haber “SuperHaber” ajansından çekilerek otomatik olarak bilgiaktif.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
BilgiAktif gazete veya bir ajans değildir!

Eno Alric veya ‘the radiant time traveler’ olarak bilinen bir sosyal medya kullanıcısı TikTok’tan yaptığı paylaşımda 2671 yılından geldiğini söyleyerek önümüzdeki günlerde insanlık tarihini etkileyecek beş olay hakkında bilgi verdi.

Zaman yolcusu Kasım 2022 ile Mayıs 2023 tarihleri arasında, insanların yeni gezegenler keşfedeceğini, uzaylıları taşıyan dev bir meteorun Dünya’ya çarpacağını ve sonunda feci bir tsunami tarafından Dünya’nın sular altında kalacağını iddia etti.

Sosyal medyada 32 binden fazla görüntülemeye ulaşan gönderisinde Eno Alric, “Dikkat! Evet ben 2671 yılından gerçek bir zaman yolcusuyum. Bu beş tarihi unutmayın. 30 Kasım 2022: James Webb teleskopu, Dünya’nın yansıtılmış bir versiyonu olan bir gezegen bulacak.
8 Aralık 2022: Yeni metal türleri ve yabancı türler içeren büyük bir meteor Dünya’ya çarpacak. ……

Devamını okumak için: https://www.superhaber.tv/zaman-yolcusuyum-2671den-geldim-dedi-uyardi-kasimda-5-olay-tarihi-degistirecek-video-420282

Kaynak :
https://www.superhaber.tv/zaman-yolcusuyum-2671den-geldim-dedi-uyardi-kasimda-5-olay-tarihi-degistirecek-video-420282

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu, kahveyi çok seven biriyim. Gündemi takip ederek sizleri en doğru bilgiye kaynaklarıyla ulaştırıyorum. Bilgiaktif kurucu ve editörüyüm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top