ABD’de araç galerisine küçük uçak düştü: 2 ölü

Dikkat! bu haber “SuperHaber” ajansından çekilerek otomatik olarak bilgiaktif.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
BilgiAktif gazete veya bir ajans değildir!

ABD’nin Ohio eyaletinde yer alan Columbus kentinden Batı Virginia eyaletinde yer alan Parkersburg kentine gitmek üzere havalanan 1974 Beechcraft King Air E90 tipi küçük uçak Ohio eyaletinde yer alan Marietta şehrinde düştü.

1 PİLOT VE 1 YOLCU VARDI

Kazada, 2 kişi hayatını kaybederken, araç galerisinin otoparkına düşen uçak nedeniyle çıkan yangında 8 araç alev aldı. Uçağın 10 yolcu taşıma kapasitesi olduğu ifade edilerek, kaza anında uçakta sadece pilot ve 1 yolcunun bulunduğu aktarıldı.

Yetkililer, uçağın kalkıştan yaklaşık 35 dakika sonra yerel saatle 07.15’te düştüğünü belirterek, uçağın neden düştüğünün ise henüz bilinmediğini aktardı. Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Devamını okumak için: https://www.superhaber.tv/abdde-arac-galerisine-kucuk-ucak-dustu-2-olu-video-422020

Kaynak :
https://www.superhaber.tv/abdde-arac-galerisine-kucuk-ucak-dustu-2-olu-video-422020

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu, kahveyi çok seven biriyim. Gündemi takip ederek sizleri en doğru bilgiye kaynaklarıyla ulaştırıyorum. Bilgiaktif kurucu ve editörüyüm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top