Lübnan'da bankalar yeniden kapatıldı

Dikkat! bu haber “INTELL4” ajansından çekilerek otomatik olarak bilgiaktif.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
BilgiAktif gazete veya bir ajans değildir!

Lübnan Bankalar Birliği, hesapları dondurulan mudilerin düzenlediği baskınlar nedeniyle bankaların yeniden kapatıldığını duyurdu. 

Aralarında bir milletvekilinin de bulunduğu mudiler tarafından bankalara art arda düzenlenen baskınlar sık sık gündeme gelmişti. 

Lübnan Bankalar Birliği tarafından yapılan açıklamada, son günlerde bankalara yönelik artan saldırılar ve yaşanan ihlaller nedeniyle 7 Ekim Cuma günü bankaların kapalı kalacağı duyuruldu. 

Lübnan’da, 16 – 26 Eylül tarihleri arasında bankalar kapalı kalmış, 5 Ekim’de de bağımsız milletvekili Sintiya Zarazir, 3 yıldır dondurulan hesabındaki tutarı çekebilmek için bankaya baskın düzenlemişti.

 

Kaynak :
https://www.intell4.com/lubnanda-bankalar-neden-kapatildi-haber-194477

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu, kahveyi çok seven biriyim. Gündemi takip ederek sizleri en doğru bilgiye kaynaklarıyla ulaştırıyorum. Bilgiaktif kurucu ve editörüyüm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top