Şoke eden olay! Çamaşır makinesinden dev yılan çıktı

Dikkat! bu haber “Diriliş Postası” ajansından çekilerek otomatik olarak bilgiaktif.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
BilgiAktif gazete veya bir ajans değildir!

Malezya’nın güneyindeki Johor eyaletinde geçtiğimiz günlerde ürkütücü bir olay meydana geldi. Yerel kaynaklar tarafından aktarılan bilgilere göre kentte toplu yıkama yapılan bir yere giden kadın, makinelerden birini açarak çamaşırlarını atmak istedi.
DEV YILAN İÇERİDE SAKLANMIŞTI
Makinenin kapağını açan kadın, karşısına çıkan manzara nedeniyle uzun süre toparlanamadı. Çünkü makinenin içerisinde dev bir yılan vardı. Önce işletmeye ardından da itfaiye ekiplerine haber verildi.
KISA SÜREDE GELDİLER
Suhaimi Mohd. Jamal liderliğindeki itfaiye ekipleri kısa sürede bölgeye intikal etti. Ekiplerin dikkatli çalışması sonucunda 6 metre ve 22 kilo ağırlığında olduğu hesaplanan yılan, yeniden doğaya bırakıldı….

Devamını okumak için: https://www.dirilispostasi.com/haber/12346128/soke-eden-olay-camasir-makinesinden-dev-yilan-cikti

Kaynak :
https://www.dirilispostasi.com/haber/12346128/soke-eden-olay-camasir-makinesinden-dev-yilan-cikti

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu, kahveyi çok seven biriyim. Gündemi takip ederek sizleri en doğru bilgiye kaynaklarıyla ulaştırıyorum. Bilgiaktif kurucu ve editörüyüm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top