Milli futbolcu LGBT propagandasına "Hayır" dedi

Dikkat! bu haber “Diriliş Postası” ajansından çekilerek otomatik olarak bilgiaktif.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
BilgiAktif gazete veya bir ajans değildir!

Hollanda Erudivisie’de mücadele sürüyor. Ligin 10. haftasında deplasmana gidecek olan Feyenoord AZ Alkmaar ile karşılaşacak. Mücadele öncesi Feyenoord’un takım kaptanı olan Orkun Kökçü, AZ Alkmaar maçına ilk 11’de başlamasına rağmen dini sebeplerden dolayı gökkuşağı renklerinin yer aldığı kaptanlık bandını takmayacağını açıkladı.
“KENDİMİ RAHAT HİSSETMİYORUM”
Karşılaşma öncesi Feyenoord resmi sitesinde konuyla ilgili olarak açıklama yapan milli futbolcu, “Dini, geçmişi veya tercihi ne olursa olsun herkese saygı duyduğumu vurgulamanın önemli olduğunu düşünüyorum. Herkesin istediğini veya hissettiğini yapmakta özgür olduğuna inanıyorum. Bu eylemin önemini çok iyi anlıyorum ama dini inançlarımdan dolayı bunu destekleyecek doğru kişi olduğumu hissetmiyorum. Bu yüzden bu ……

Devamını okumak için: https://www.dirilispostasi.com/haber/12389812/milli-futbolcu-lgbt-propagandasina-hayir-dedi

Kaynak :
https://www.dirilispostasi.com/haber/12389812/milli-futbolcu-lgbt-propagandasina-hayir-dedi

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu, kahveyi çok seven biriyim. Gündemi takip ederek sizleri en doğru bilgiye kaynaklarıyla ulaştırıyorum. Bilgiaktif kurucu ve editörüyüm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top