Norveç'te yasaklı yerleri fotoğraflayan 4 Rus yakalandı

Dikkat! bu haber “Diriliş Postası” ajansından çekilerek otomatik olarak bilgiaktif.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
BilgiAktif gazete veya bir ajans değildir!

Polis yetkililerinin bugün yaptığı açıklamada, 11 Ekim’de, 1’i kadın 4 Rus vatandaşının arabalarının durdurulduğu ve ellerinde “fotoğraf ekipmanı ve birçok fotoğraf” bulunduğu bildirildi.
Neyin fotoğrafını çektikleri belirtilmeyen kişilerin turist olduğu ve Finlandiya’dan Norveç’e geldikleri belirtildi.
Yetkililer, olayın, 11 Ekim’de, ülkenin herhangi bir yerinde uçurduğu düşünülen iki insansız hava aracıyla sınır kapısında gözaltına alınan 50 yaşındaki Rus vatandaşıyla doğrudan bağlantısının olmadığını aktardı.
Olayla ilgili ayrıntılı bilgi verilmedi.
Ülkede 14 Ekim’de Norveç ile  Rusya arasındaki tek geçiş noktası olan Storskog Sınır Kapısı’nda rutin kontrol sırasında gümrük memurları, kimliği açıklanmayan Rus vatandaşının valizinde ​​iki insansız hava aracı ve birkaç elektronik depolama cihazı ……

Devamını okumak için: https://www.dirilispostasi.com/haber/12395303/norvecte-yasakli-yerleri-fotograflayan-4-rus-yakalandi

Kaynak :
https://www.dirilispostasi.com/haber/12395303/norvecte-yasakli-yerleri-fotograflayan-4-rus-yakalandi

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu, kahveyi çok seven biriyim. Gündemi takip ederek sizleri en doğru bilgiye kaynaklarıyla ulaştırıyorum. Bilgiaktif kurucu ve editörüyüm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top