Putin yarın Güvenlik Konseyi’ni toplayacak

Dikkat! bu haber “Diriliş Postası” ajansından çekilerek otomatik olarak bilgiaktif.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
BilgiAktif gazete veya bir ajans değildir!

Rusya’nın 2014’te ilhak ettiği Kırım’ı Rusya topraklarına bağlayan stratejik öneme sahip 19 kilometrelik Kırım Köprüsü’nde dün meydana gelen patlamanın ardından Kerç Boğazı’nın güvenliği konusunda tartışmalar sürüyor.
KRİTİK TOPLANTI
Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov yaptığı açıklamada, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in yarın Güvenlik Konseyi Daimi Üyeleri ile bir toplantı yapacağını aktardı. Putin’in yarınki toplantıyla ilgili programını kamuoyu ile paylaşan Peskov, “Yarın için Güvenlik Konseyi ile toplantı planlandı” dedi. Güvenlik Konseyi toplantısında Kırım Köprüsü’nde yaşanan patlamanın ele alınıp alınmayacağına dair de konuşan Peskov, “Görüşülecek olan konular ile ilgili başkanın konuşmasından sonra bilgi vereceğiz” açıklamasında bulundu.
Öte ……

Devamını okumak için: https://www.dirilispostasi.com/haber/12345218/putin-yarin-guvenlik-konseyini-toplayacak

Kaynak :
https://www.dirilispostasi.com/haber/12345218/putin-yarin-guvenlik-konseyini-toplayacak

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu, kahveyi çok seven biriyim. Gündemi takip ederek sizleri en doğru bilgiye kaynaklarıyla ulaştırıyorum. Bilgiaktif kurucu ve editörüyüm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top