Rusya, dünyanın en büyük şehirlerine atom bombası atarsa ne olur? İşte yaşanabilecek korkunç yıkım

Dikkat! bu haber “SuperHaber” ajansından çekilerek otomatik olarak bilgiaktif.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
BilgiAktif gazete veya bir ajans değildir!

Rusya’nın Ukrayna’yı işgali devam ederken Putin’in nükleer saldırı ihtimali dünyayı tehdit ediyor. Analistler, Moskova yönetiminin bir nükleer saldırı ihtimalini göz ardı etmezken, söz konusu hamlenin Avrupa ülkelerine ya da ABD’ye yönelik olmasının çok zayıf olduğunu vurguluyor. Ancak buna rağmen dünyanın önemli metropollerine nükleer bomba atılması durumunda oluşabilecek yıkım merak konusu oldu.

Middlebury Enstitüsü’nden Dr. Jeffrey Lewis, İngiliz Daily Mail gazetesine Londra, Paris, New York ve Washington’a atılabilecek nükleer bombanın oluşturabileceği olası yıkımı anlattı. Lewis, 500 kilotonluk bir bombanın atılması durumunda büyükşehirlerin yerle bir olacağının altını çizdi.

Dr. Lewis, Rusya’dan atılacak ……

Devamını okumak için: https://www.superhaber.tv/rusya-dunyanin-en-buyuk-sehirlerine-atom-bombasi-atarsa-ne-olur-iste-yasanabilecek-korkunc-yikim-haber-422161

Kaynak :
https://www.superhaber.tv/rusya-dunyanin-en-buyuk-sehirlerine-atom-bombasi-atarsa-ne-olur-iste-yasanabilecek-korkunc-yikim-haber-422161

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu, kahveyi çok seven biriyim. Gündemi takip ederek sizleri en doğru bilgiye kaynaklarıyla ulaştırıyorum. Bilgiaktif kurucu ve editörüyüm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top